Interclub kalender 2017

Interclub kalender 2017

Zie hieronder de oficiële interclub kalender van onze ploegen voor 2017. Als je wilt supporteren, let er dan op dat clubs onderling een andere datum en/of uur kunnen hebben afgesproken!

Thuiswedstrijden tc Heusden 2017
wedstrijd kapitein terrein datum uur
           
D-35-3 Heusden-C---Tessenderlo-E Jannis Kelly 1+2+3+4 12-4-2017 19 uur
           
D-35-3 Heusden-B---Paal-B Vandenbergh Sara 1+2+3+4 13-4-2017 19uur
           
H-35-4 Heusden-C---Basveld-C Nijs Dirk 1+2+3+4 14-4-2017 19 uur
H-35-4 Heusden-B---Nuclea-B Slabbaert Wim 5+6+7+8 14-4-2017 19 uur
JU15-3 Heusden-A---Mol-B Bellinkx Vincent 1+2 15-4-2017 9uur
MU15-4 Heusden---Field Nijs Dafne 3+4 15-4-2017 9uur
MU11-3 Heusden-B---Lummen-B Quetin Finn 9+10 15-4-2017 9uur
MU11-3 Heusden-A---Paal-A Janssens Britt 9+10 15-4-2017 11uur
MU11-3 Heusden-D---Diest-B Hens Lena 9+10 15-4-2017 13uur
D-25-4 Heusden---Zutendaal Plessers Caroline 1+2+3+4 15-4-2017 14uur
           
DD50-2 Heusden-A---Eversel Hermans Lutgarde 6+7 18-4-2017 19uur
D35-2 Heusden---Basveld-A Motmans Carine 1+2+3+4 18-4-2017 19uur
           
D35-3 Heusden-D---Field-C Aerts Nancy 1+2+3+4 19-4-2017 19uur
           
D35-3 Heusden-A---Field-B Thuenis Inge 5+6+7+8 20-4-2017 19uur
D35-3 Heusden-B--Tessenderlo-B Vandebergh Sara 1+2+3+4 20-4-2017 19uur
           
H35-4 Heusden-A---Basveld-B Spiritus Patrick 1+2+3+4 21-4-2017 19uur
           
D-7 Heusden----Waterschei Remels Charlotte 3+4+5+6 22-4-2017 14uur
H45-3 Heusden----Maaseik Zimmer Gregor 1+2 22-4-2017 14uur
JU11-3 Heusden---Paal-A Gielis Kasper 9+10 22-4-2017 9uur
JU13-4 Heusden---Tessenderlo-C Lenaerts Aaron 1+2 22-4-2017 9uur
JU15-3 Heusden-B---Lummen Vanoppen War 3+4 22-4-2017 9uur
MU13-4 Heusden---Beringen Vossen Noor 6+7 22-4-2017 9uur
           
MU11/3 Heusden-C---Laakdal-B Beukers Dounya 9+10 23-4-2017 11uur
H-2 Heusden---Basveld Verlinden Maarten 3+4+5 23-4-2017 14uur
H(4sp)-5 Heusden---Mol Voordeckers wim 1+2+6+7 23-4-2017 14uur
           
DD50-2 Heusden-A---Meulenberg-A Hermans Lutgarde 6+7 25-4-2017 19uur
D35-2 Heusden---Diest-C Motmans Carine 1+2+3+4 25-4-2017 19uur
           
D35-3 Heusden-C---Zelm-B Jannis Jelly 1+2+3+4 26-4-2017 19uur
           
H35-5 Heusden---Zolder-B Schepers Chris 1+2+3+4 27-4-2017 19uur
H35-6 Heusden-B---Basveld-C Brandwijk Hank 5+6+7+8 27-4-2017 19uur
           
H35-3 Heusden----Meulenberg Vossen Nico 1+2 28-4-2017 19uur
H35-4 Heusden-C---Mol-A Nijs Dirk 3+4 28-4-2017 19uur
H35-4 Heusden-B---Netevallei-C Slabbaert Wim 6+7 28-4-2017 19uur
           
D-5 Heusden---Koersel Vanduffel Laura 1+2 29-4-2017 14uur
D25-3 Heusden---Paal-B Vanoppen Mieke 3+4 29-4-2017 14uur
D25-4 Heusden---Tessenderlo-C Plessers Caroline 6+7 29-4-2017 14uur
JU13-3 Heusden---Den Bruul Wijnen Rob 3+4 29-4-2017 9uur
MU15-4 Heusden---Den Bruul Nijs Dafne 1+2 29-4-2017 9uur
MU11-3 Heusden-A---Beringen Janssens Britt 9+10 29-4-2017 9uur
MU11-3 Heusden-B---Bolderberg Quetin Finn 9+10 29-4-2017 11uur
MU11-3 Heusden-D---Paal-B Hens Lena 9+10 29-4-2017 15uur
U9-3 Heusden---Tessenderlo-B Vandekerkhof Line MIDI 29-4-2017 9uur
           
H25-6 Heusden---Iris Opglabeek Declerck Joris 1+2+6+7 30-4-2017 14uur
H(4sp)-4 Heusden--Jus In Vanduffel Anton 3+4+5+8 30-4-2017 14uur
           
DD50-2 Heusden-B---Field-C Vandereydt M.P. 1+2 4-5-2017 14uur
D35-3 Heusden-B---Koersel-C Vandebergh Sara 1+2+3+4 4-5-2017 19uur
H35-4 Heusden-B---Boekt Slabbaert Wim 5+6+7+8 4-5-2017 19uur
           
H35-4 Heusden-C---Laakdal-B Nijs Dirk 1+2 5-5-2017 19uur
H35-6 Heusden-A--Berkenbos Habraken Erik 3+4 5-5-2017 19uur
H35-6 Heusden-C---Maaseik Leenaers Geert 6+7 5-5-2017 19uur
           
D-7 Heusden---Wezel Remels Charlotte 6+7 6-5-2017 14uur
D25-1 Heusden---Zelem Vanbilsen Miet 3+4 6-5-2017 14uur
H45-3 Heusden---Runkster Zimmer Gregor 1+2 6-5-2017 14uur
JU11-3 Heusden---Mol-B Gielis Kasper 9+10 6-5-2017 9uur
JU13-4 Heusden---Zelem Lenaerts Aaron 1+2 6-5-2017 9uur
JU15-3 Heusden-B---Tessenderlo Vanoppen War 3+4 6-5-2017 9uur
JU15-3 Heusden-A---Keiheuvel Bellinkx Vincent 5+6 6-5-2017 9uur
MU13-4 Heusden---Paal-A Vossen Noor 7+8 6-5-2017 9uur
MU11-3 Heusden-C---Tessenderlo-C Beukers Dounya 9+10 6-5-2017 11uur
           
H(4sp)-5 Heusden---Hamont Voordeckers wim 1+2+3+4 7-5-2017 9uur
H(4sp)-6 Heusden---Laakdal-A Daenen Wout 5+6+7+8 7-5-2017 9uur
H-2 Heusden---Alken Verlinden Maarten 1+2+3 7-5-2017 14uur
H-4 Heusden---Tienen Habraken Jorn 6+7+8 7-5-2017 14uur
           
DD50-2 Heusden-A---Field-B Hermans Lutgarde 1+2 9-5-2017 19uur
D35-2 Heusden---Demerstrand Motmans Carine 1+2+3+4 9-5-2017 19uur
           
D35-3 Heusden-C---Basveld-A Jannis Kelly 1+2+3+4 10-5-2017 19uur
D35-3 Heusden-D---Ham Aerts Nancy 5+6+7+8 10-5-2017 19uur
           
D35-3 Heusden-A---Tessenderlo-D Theunis Inge 5+6+7+8 11-5-2017 19uur
           
H35-4 Heusden-A---Field-B Spiritus Patrick 1+2+3+4 12-5-2017 19uur
H35-5 Heusden---Lummen-A Schepers Chris 5+6+7+8 12-5-2017 19uur
           
D-5 Heusden---Leopoldsburg Vanduffel Laura 1+2 13-5-2017 14uur
           
D25-3 Heusden---Runkster Vanoppen Mieke 3+4+5 13-5-2017 14uur
D25-4 Heusden---Field-C Plessers Caroline 6+7+8 13-5-2017 14uur
JU11-2 Heusden---Mol Hermans Christiaan 9+10 13-5-2017 9uur
JU13-3 Heusden---Herk De Stad Wijnen Rob 1+2 13-5-2017 9uur
U9-3 Heusden---Lummen-B Vandekerkhof Linus MIDI 13-5-2017 9uur
           
H(4sp)-5 Heusden---Runkster Voordekkers Wim 1+2+3+4 14-5-2017 9uur
H(4sp)-4 Heusden---Tenkie-A Vanduffel Anton 1+2+3+4 14-5-2017 14uur
H25-6 Heusden---De krekel Peer Declerck Joris 5+6+7+8 14-5-2017 14uur
           
DD50-2 Heusden-B---Basveld Vandereydt M.P. 1+2 18-5-2017 14uur
H35-6 Heusden-C---Tongerse Leenaers Geert 1+2+3+4 18-5-2017 19uur
           
H35-3 Heusden---Runkster-C Vossen Nico 1+2+3+4 19-5-2017 19uur
H35-6 Heusden-B---Tessenderlo-B Brandwijk Hank 5+6+7+8 19-5-2017 19uur
           
D-7 Heusden---Iris Opglabeek Remels Charlotte 3+4+5+6 20-5-2017 14uur
H45-3 Heusden---Kermt Zimmer Gregor 1+2 20-5-2017 14uur
           
H(4sp)-4 Heusden---Boneput Bree Vanduffel Anton 1+2+3+4 21-5-2017 14uur
H(4sp)-6 Heusden---De Nethe-A Daenen Wout 5+6+7+8 21-5-2017 14uur
           
H60-1 Heusden---Dilsen Vanhove Guido 1+2+3+4 26-5-2017 14uur
H35-6 Heusden-A---Waterschei Habraken Erik 1+2+3+4 26-5-2017 19uur
           
H35(nat) Heusden---Louvierois Fatan Lode 1+2 27-5-2017 14uur
D25-1 Heusden---De Krekel Peer Vanbilsen Miet 3+4 27-5-2017 14uur
JU11-2 Heusden---Diest-A Hermans Christiaan 9+10 27-5-2017 10uur
           
H-2 Heusden---Herk De Stad Verlinden Maarten 1+2+3 28-5-2017 14uur
H-4 Heusden---Bocholt Habraken Jorn 6+7+8 28-5-2017 14uur
           
H60-1 Heusden---Exelsior Hasselt Vanhove Guido 1+2+3+4 2-6-2017 14uur
           
H35(nat) Heusden---Seneffe T.C. Fatan Lode 1+2 10-6-2017 14uur
           
H60-1 Heusden---Lanaken Vanhove Guido 1+2+3+4 16-6-2017 14uur
           
H35(nat) Heusden---T.C. Savanti Fatan Lode 1+2 24-6-2017 14uur

Onze sponsors

Wij danken ondervermelde sponsors voor hun onvoorwaardelijke steun!